, , ,

Bluza me mëngë të shkurtra për djem – Set me 2 copë

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Bluza me mëngë të shkurtra për djem – Set me 2 copë për 3 deri në 12 vjeç. Set me 2 bluza me mëngë të shkurtra. Produkt i çertifikuar me Standardin 100 nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Ky produkt ka etiketën Oeko-Tex Standard 100. Kjo etiketë tejkalon standardet kombëtare dhe ndërkombëtare duke kryer kontrolle të rregullta për të garantuar sigurinë e secilës pjesë të veshjes (vetë fibra, ngjyrat dhe dekorimi, si dhe butonat, mbërthecat dhe zinxhirët).

Karakteristikat:

  • Petit Bateau garanton që produktet e tij të përfunduara janë plotësisht të sigurta
  • 100% pambuk
  • Mosha 3-12 vjeç

3,600 L

Pastroje zgjedhjen
Marka

Mosha

10 vjeç, 12 vjeç, 3 vjeç, 5 vjeç, 6 vjeç, 8 vjeç

SHPORTA NË BEE

close