, , ,

Bodysuit me mëngë të shkurtra per vajza – Set 3 copë nga 3 deri në 36 muajsh

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Bodysuit me mëngë të shkurtra per vajza- Set 3 copë për moshën nga 3 deri në 36 muajsh. Seti i 3 truporeve me mëngë të shkurtra, i cili vjen në një kuti tërheqëse, shumëngjyrëshe. Produkt i çertifikuar me Standardin 100% nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën.

Karakteristikat:

  • Qafa praktike e zarfit, dhe sustat mes këmbëve
  • Hark i vogël dhe prerje piktori
  • 100% pambuk
  • Mosha 3-36 muajsh

4,300 L

Pastroje zgjedhjen
Marka

Mosha

12 muajsh, 18 muajsh, 3 muajsh, 36 muajsh, 6 muajsh

Masa

60 cm, 67 cm, 74 cm, 81 cm, 95 cm

SHPORTA NË BEE

close