,

Breshka

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Breshka | Një gjëmim super i butë do të ngjallë interesin e foshnjës dhe zhvillon aftësinë e tij për të kapur dhe mbajtur objekte. Peshku i vogël i bashkangjitur përmban plastike për të argëtuar fëmijën.

Karakteristikat:

  • Dimensioni: 20cm.
  • Materiali: pambuk dhe poliester
  • Lajeni në 30 gradë
  • Mosha +0 muajsh

3,400 L

1 stok

SHPORTA NË BEE

close