,

Bufi magjistar

Moulin Roty
Availability:

2 stok


Bufi magjistar mrekullisht i rrumbullakët dhe shumë elegant, me një sqep të verdhë prej kadifeje. Ai mban një pelerinë të zezë me pika ari mbi krahët e saj, një fustan dhe në krye me një kapelë pikante.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 27 cm
  • Materialet: pambuk dhe poliester.
  • Udhëzime: hiqni së pari kutinë e muzikës, lajeni në 30 gradë.
  • I pershtatshem qe nga lindja.

7,500 L

2 stok

Bufi magjistar mrekullisht i rrumbullakët dhe shumë elegant, me një sqep të verdhë prej kadifeje. Ai mban një pelerinë të zezë me pika ari mbi krahët e saj, një fustan dhe në krye me një kapelë pikante.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 27 cm
  • Materialet: pambuk dhe poliester.
  • Udhëzime: hiqni së pari kutinë e muzikës, lajeni në 30 gradë.
  • I pershtatshem qe nga lindja.

 

SKU: 3575676640432 Kategori: , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close