Bufi magjistar

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Bufi magjistar mrekullisht i rrumbullakët dhe shumë elegant, me një sqep të verdhë prej kadifeje. Ai mban një pelerinë të zezë me pika ari mbi krahët e saj, një fustan dhe në krye me një kapelë pikante. I përshtatshëm për moshat +18 muajsh.

4,600 L

1 stok

SHPORTA NË BEE

close