Sold out!

Çanta Arush

Moulin Roty
Availability:

S’ka stok


Një çantë shpine e lezetshme nga Moulin Roty, ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve. Me rripa të rregullueshëm, mbyllje me tërheqje llastiku dhe dorezë për ta varur. Në pjesën e sipërme canta ka një arush pellushi që mbërthehet me velkro. Të vegjlit tuaj do e adhurojnë!

Karakteristikat

 • E përshtatshme për femijë, djem dhe vajza të moshës 2-10 vjeç
 • Me rripa të rregullueshëm të shpatullave
 • Përmasat: 23 x 29 cm
 • Materiali: pambuk, poliestër, poliamid
 • Ngjyra: Gurëkali dhe bezhë
 • Kujdesi: Mund të lahet në 30 ° C larje delikate. Nuk është e përshtatshme për tharëse.

7,800 L

Sold out!

Një çantë shpine e lezetshme nga Moulin Roty, ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve. Me rripa të rregullueshëm, mbyllje me tërheqje llastiku dhe dorezë për ta varur. Në pjesën e sipërme canta ka një arush pellushi që mbërthehet me velkro. Të vegjlit tuaj do e adhurojnë!

Karakteristikat

 • E përshtatshme për femijë, djem dhe vajza të moshës 2-10 vjeç
 • Me rripa të rregullueshëm të shpatullave
 • Përmasat: 23 x 29 cm
 • Materiali: pambuk, poliestër, poliamid
 • Ngjyra: Gurëkali dhe bezhë
 • Kujdesi: Mund të lahet në 30 ° C larje delikate. Nuk është e përshtatshme për tharëse.
Marka

SHPORTA NË BEE

close