Çantë shpine- Cirku i Lepurit

Sticky Lemon
Availability:

2 stok


Kjo çantë shpine kaq simpatike me printime argëtuese lepujsh është e përsosur për  të mbajtur librat apo sendet e domosdoshme për kopësht apo shkollë. Çanta shkollës me një dizajn elegant, të thjeshtë dhe të zgjuar, i përshtatet kërkesave dhe nevojave të fëmijëve nga mosha 3 deri ne 10 vjec. Një ide perfekte për dhurate për të vegjlit tuaj.

Karakteristikat

 • E përshtatshme për fëmijë nga mosha 3 deri në 10 vjec.
 • Canta ka një ndarje kryesore dhe dy xhepa të veçantë në pjesën e përparme.
 • Materiali: pambuk i veshur, i cili është material kundra ujit.
 • Pastrohet lehtësisht.
 • Përmasat: Afërsisht 26 x 19 x 12 cm
 • E disponueshme në tre variante – ngjyra të ndryshme.

8,200 L

2 stok

Çantë shpine- Cirku i Lepurit me printime argëtuese lepujsh është e përsosur për  të mbajtur librat apo sendet e domosdoshme për në shkollë. Është me një dizajn elegant, të thjeshtë dhe të zgjuar, që i përshtatet kërkesave dhe nevojave të fëmijëve nga mosha 3 deri ne 10 vjeë.  Gjithashtu është një ide perfekte për dhuratë.

Karakteristikat

 • E përshtatshme për fëmijë nga mosha 3 deri në 10 vjec.
 • Canta ka një ndarje kryesore dhe dy xhepa të veçantë në pjesën e përparme.
 • Materiali: pambuk i veshur, i cili është material kundra ujit.
 • Pastrohet lehtësisht.
 • Përmasat: Afërsisht 26 x 19 x 12 cm
 • E disponueshme në tre variante – ngjyra të ndryshme.

 

Përmasa 25 × 34 × 12 cm
Marka

Mosha

+2 vjeç

Ngjyra

Rozë

SHPORTA NË BEE

close