Çantë shpine pambuku- Dhelpra Olga

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Çantë shpine prej pambuku me figurën e dhelprës Olga është ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve. Ka rripa të rregullueshëm, mbyllje me zinxhir dhe dorezë për ta varur. Çanta është e bërë nga një material i butë që ngjason me kaçurrelat dhe japin një ndjesi të këndshme në prekje. Të vegjlit tuaj padiskutim që do e adhurojnë!

Karakteristikat

 • Çantë shpine prej pambuku me figurën e dhelprës Olga
 • Me mbyllje me zinxhir
 • Ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve
 • Material i butë prej pambuku dhe poliestër

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 23 x 29 cm
 • Mosha: +3 vjeç
 • Mund të lahet në 30 ° C, larje delikate dhe mos përdorni tharëse

7,800 L

1 stok

Çantë shpine prej pambuku me figurën e dhelprës Olga është ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve. Ka rripa të rregullueshëm, mbyllje me zinxhir dhe dorezë për ta varur. Çanta është e bërë nga një material i butë që ngjason me kaçurrelat dhe japin një ndjesi të këndshme në prekje. Të vegjlit tuaj padiskutim që do e adhurojnë!

Karakteristikat

 • Çantë shpine prej pambuku me figurën e dhelprës Olga
 • Me mbyllje me zinxhir
 • Ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve
 • Material i butë prej pambuku dhe poliestër

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 23 x 29 cm
 • Mosha: +3 vjeç
 • Mund të lahet në 30 ° C, larje delikate dhe mos përdorni tharëse
Marka

Mosha

+3 vjeç

SHPORTA NË BEE

close