Çantë shpine pambuku- Kotelja

Moulin Roty
Availability:

2 stok


Çantë shpine me figurën e një koteljeje super të lezetshme është ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve. Ka gjithçka duke filluar nga butësia, stili, personaliteti dhe funksionaliteti. Çanta ka rripa të rregullueshëm, mbyllje me tërheqje llastiku dhe dorezë për ta varur. Të vegjlit tuaj do e adhurojnë!

Karakteristikat

 • Çantë shpine prej pambuku me figurën e koteles lezetshme
 • Mund të personalizohet me emrin e fëmijës tuaj, për një dhuratë unike
 • Me mbyllje me zinxhir
 • Ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve
 • Material i butë prej pambuku dhe poliestër

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 25 x 25 cm
 • Mosha: +1 vjeç
 • Mund të lahet në 30 ° C, larje delikate dhe mos përdorni tharëse

7,900 L

2 stok

Çantë shpine me figurën e një koteljeje super të lezetshme është ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve. Ka gjithçka duke filluar nga butësia, stili, personaliteti dhe funksionaliteti. Çanta ka rripa të rregullueshëm, mbyllje me tërheqje llastiku dhe dorezë për ta varur. Të vegjlit tuaj do e adhurojnë!

Karakteristikat

 • Çantë shpine prej pambuku me figurën e koteles lezetshme
 • Mund të personalizohet me emrin e fëmijës tuaj, për një dhuratë unike
 • Me mbyllje me zinxhir
 • Ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve
 • Material i butë prej pambuku dhe poliestër

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 25 x 25 cm
 • Mosha: +1 vjeç
 • Mund të lahet në 30 ° C, larje delikate dhe mos përdorni tharëse
Marka

Mosha

+1 vjeç

SHPORTA NË BEE

close