Çantë shpine pambuku- Qëngji Zefir

Moulin Roty
Availability:

2 stok


Çantë shpine shumëngjyrëshe me figurën e qëngjit Zefir është ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve. Një çantë shpine që mund të përshkruhet vetëm si e lezetshme, e adhurueshme dhe e parezistueshme! Ka gjithçka duke filluar nga butësia, stili, personaliteti dhe funksionaliteti. Ka rripa të rregullueshëm, mbyllje me tërheqje llastiku dhe dorezë për ta varur. Të vegjlit tuaj do e adhurojnë!

Karakteristikat

 • Çantë shpine prej pambuku me figurën e qëngjit Zefir
 • Me mbyllje me zinxhir
 • Ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve
 • Material i butë prej pambuku, poliamid dhe poliestër

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 23 x 29 cm
 • Mosha: +1 vjeç
 • Mund të lahet në 30 ° C, larje delikate dhe mos përdorni tharëse

7,800 L

2 stok

Çantë shpine shumëngjyrëshe me figurën e qëngjit Zefir është ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve. Një çantë shpine që mund të përshkruhet vetëm si e lezetshme, e adhurueshme dhe e parezistueshme! Ka gjithçka duke filluar nga butësia, stili, personaliteti dhe funksionaliteti. Ka rripa të rregullueshëm, mbyllje me tërheqje llastiku dhe dorezë për ta varur. Të vegjlit tuaj do e adhurojnë!

Karakteristikat

 • Çantë shpine prej pambuku me figurën e qëngjit Zefir
 • Me mbyllje me zinxhir
 • Ideale për t’u marrë në kopësht, në shëtitje ose në aventurat gjatë pushimeve
 • Material i butë prej pambuku, poliamid dhe poliestër

Të dhënat teknike:

 • Përmasa: 23 x 29 cm
 • Mosha: +1 vjeç
 • Mund të lahet në 30 ° C, larje delikate dhe mos përdorni tharëse
Marka

Mosha

+1 vjeç

SHPORTA NË BEE

close