Sold out!
,

Çantë shpine- Petit Bateau

Petit Bateau
Availability:

S’ka stok


Nëse doni që fëmija juaj të ketë një çantë te rehatshme për shpinën, praktike dhe të thjeshtë atëherë kjo është çanta që ju kërkoni. E gjitha përbëhet nga i njëjti material, ngjyrë transparente dhe ka një pamje të veçantë. Ikona e Petit Bateau në pjesën e përparme tregon që është një çantë e plotësuar deri në detaje.

Karakteristikat

 • E përshtatshme për fëmijët nga mosha 3- 5 vjeç
 • Cilësi e lartë
 • Modele të fundit
 • Çanta është e papërshkueshme nga uji
 • Pastrohet me një leckë të lagur, duke ju këshilluar të mos e lani me makinë larëse

Të dhënat teknike:

 • Materiali: Poliestër
 • Përmasat: 40 x 27 cm

5,800 L

Pastroje zgjedhjen

Nëse doni që fëmija juaj të ketë një çantë te rehatshme për shpinën, praktike dhe të thjeshtë atëherë kjo është çanta që ju kërkoni. E gjitha përbëhet nga i njëjti material, ngjyrë transparente dhe ka një pamje të veçantë. Ikona e Petit Bateau në pjesën e përparme tregon që është një çantë e plotësuar deri në detaje.

Karakteristikat

 • E përshtatshme për fëmijët nga mosha 3- 5 vjeç
 • Cilësi e lartë
 • Modele të fundit
 • Çanta është e papërshkueshme nga uji
 • Pastrohet me një leckë të lagur, duke ju këshilluar të mos e lani me makinë larëse

Të dhënat teknike:

 • Materiali: Poliestër
 • Përmasat: 40 x 27 cm
SKU: 31002271549015 Kategori: ,
Marka

Ngjyra

E kuqe, Jeshile

SHPORTA NË BEE

close