Sold out!
, ,

Set dhurata e pare

Sophie La Girafe
Availability:

S’ka stok


Një koleksion i lezetshëm “Seti im i parë i dhuratave” nga Sophie la Girafe. I përshtatshëm që nga lindja, kompleti i paketuar përmban një palë pupa, një kapuç, gushore, batanije dhe një Sophie la Girafe.   Të gjitha janë të bëra me material të butë organik prej pambuku, poliesteri dhe gome natyrale.

Seti përmban:

 • Batanije
 • Pupa
 • Gushore
 • Kapuç
 • Sophie La Girafe

Karakteristikat:

 • Seti përmban 5 dhurata
 • I përshtatshëm për të porsalindurit
 • I përshtatshëm për vajzat dhe djemtë

Të dhënat teknike:

 • Materialet: Pambuk organik, poliestër dhe gomë natyrale
 • Mosha: +0 muajsh

7,200 L

Sold out!

Një koleksion i lezetshëm “Seti im i parë i dhuratave” nga Sophie la Girafe. I përshtatshëm që nga lindja, kompleti i paketuar përmban një palë pupa, një kapuç, gushore, batanije dhe një Sophie la Girafe.   Të gjitha janë të bëra me material të butë organik prej pambuku, poliesteri dhe gome natyrale.

Seti përmban:

 • Batanije
 • Pupa
 • Gushore
 • Kapuç
 • Sophie La Girafe

Karakteristikat:

 • Seti përmban 5 dhurata
 • I përshtatshëm për të porsalindurit
 • I përshtatshëm për vajzat dhe djemtë

Të dhënat teknike:

 • Materialet: Pambuk organik, poliestër dhe gomë natyrale
 • Mosha: +0 muajsh
Marka

Gjinia

Uniseks

Mosha

+0 muajsh

SHPORTA NË BEE

close