-10%
,

Set Kostumi Kauboj

Melissa & Doug
Availability:

4 stok


Set Kostumi Kauboj | Kaubojsët e vegjël mund të argëtohen me këto kapela të gjera dhe jelek xhins, të vishen si një kauboj i vërtetë dhe të nxitojnë drejt aventurave në perëndimin e egër! Seti i kostumeve përfshin një kapelë, shall të kuq dhe një stemë. Ky set do të frymëzojë imagjinatë të pakufishme tek vogëlushët tuaj.

5,940 L 6,600 L

4 stok

Set Kostumi Kauboj | Kaubojsët e vegjël mund të argëtohen me këto kapela të gjera dhe jelek xhins, të vishen si një kauboj i vërtetë dhe të nxitojnë drejt aventurave në perëndimin e egër! Seti i kostumeve përfshin një kapelë, shall të kuq dhe një stemë. Ky set do të frymëzojë imagjinatë të pakufishme tek vogëlushët tuaj.

Marka

SHPORTA NË BEE

close