, ,

Fustan për vajza

The bonnie mob
Availability:

1 stok


Fustan i bërë 95% prej pambuku organik i certifikuar nga GOTS dhe 5% nga Kashmiri

Fustan prej pambuku organik dhe kashmiri me mëngë të gjata, me një bazë me nuanca të ngjyrës rozë  dhe me në qendër macen simpatike Sam. Pjesa e butë e brendshme e bën atë më komode për dimër për të dhënë një ndjenjë vërtet të rehatshme ndaj lëkurës delikate, kështu që fëmijët tuaj do të jenë shumë komod kur e veshin. Është lehtësisht i kombinueshëm edhe me aksesorë të tjerë.

Karakteristikat:

  • Fustan i bërë 95% prej pambuku organik i certifikuar nga GOTS dhe 5% nga Kashmiri
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
  • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike:

  • Materiali: Pambuk organik dhe Kashmir

8,900 L

Pastroje zgjedhjen

Fustan i bërë 95% prej pambuku organik i certifikuar nga GOTS dhe 5% nga Kashmiri

Fustan prej pambuku organik dhe kashmiri me mëngë të gjata, me një bazë me nuanca të ngjyrës rozë  dhe me në qendër macen simpatike Sam. Pjesa e butë e brendshme e bën atë më komode për dimër për të dhënë një ndjenjë vërtet të rehatshme ndaj lëkurës delikate, kështu që fëmijët tuaj do të jenë shumë komod kur e veshin. Është lehtësisht i kombinueshëm edhe me aksesorë të tjerë.

Karakteristikat:

  • Fustan i bërë 95% prej pambuku organik i certifikuar nga GOTS dhe 5% nga Kashmiri
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Pambuku organik është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
  • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike:

  • Materiali: Pambuk organik dhe Kashmir
Marka

Gjinia

Femra

Certifikime

Certifikuar nga GOTS

Materiali

95% Pambuk Organik dhe 5 Kashmir

Mosha

2-3 vjeç, 3- 4 vjeç, 4-5 vjeç

SHPORTA NË BEE

close