Sold out!

Dhelpra

Moulin Roty
Availability:

S’ka stok


Dhelpra Le Voyage d’Olga është një koleksion lodrash delikate prej pelushi të zbukuruara me qëndisje. Zbuloni dhelprën e madhe dhe shoqëruesin e butë të patave të egra. Fëmijët duan të përkëdhelin leshin e tij të butë kaçurrel! Ajo vesh pendë me fat rreth qafës, si një suvenir i udhëtimeve të tij të shumta.

Karakteristikat:

  • Dimensioni: 56 cm.
  • Materialet: Pambuku, poliesteri, elastani, liri, leshi
  • I pershtatshem nga 0+ muajsh

9,800 L

Sold out!

Dhelpra Le Voyage d’Olga është një koleksion lodrash delikate prej pelushi të zbukuruara me qëndisje. Zbuloni dhelprën e madhe dhe shoqëruesin e butë të patave të egra. Fëmijët duan të përkëdhelin leshin e tij të butë kaçurrel! Ajo vesh pendë me fat rreth qafës, si një suvenir i udhëtimeve të tij të shumta.

Karakteristikat:

  • Dimensioni: 56 cm.
  • Materialet: Pambuku, poliesteri, elastani, liri, leshi
  • I pershtatshem nga 0+ muajsh
Marka

SHPORTA NË BEE

close