Elefant muzikor

Moulin Roty
Availability:

2 stok


Elefant muzikor | Kjo lodër muzikore e butë përfaqëson elefantin nga Papoum. Ai do të qetësojë fëmijën, falë muzikës së tij të ëmbël dhe do ta ndihmojë atë të flejë mirë. Tërhiqeni butësisht bishtin dhe lëreni muzikën duke e përgjumur. E bërë me kadife shumë të butë, fëmija juaj do të pëlqejë ta përkëdhel këtë lodër të lezetshme.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 17 cm.
  • Materialet: pambuk dhe poliester.
  • Kutia e muzikës mund të hiqet para larjes.
  • I pershtatshem qe nga lindja.

5,300 L

2 stok

Elefant muzikor | Kjo lodër muzikore e butë përfaqëson elefantin nga Papoum. Ai do të qetësojë fëmijën, falë muzikës së tij të ëmbël dhe do ta ndihmojë atë të flejë mirë. Tërhiqeni butësisht bishtin dhe lëreni muzikën duke e përgjumur. E bërë me kadife shumë të butë, fëmija juaj do të pëlqejë ta përkëdhel këtë lodër të lezetshme.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 17 cm.
  • Materialet: pambuk dhe poliester.
  • Kutia e muzikës mund të hiqet para larjes.
  • I pershtatshem qe nga lindja.
SKU: 3575676580165 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close