Elefanti

Moulin Roty
Availability:

7 stok


Elefanti, kukull me kokë katrore në gëzofin gri me triko shahu dhe veshë veluri të kuq. Ai vesh një majë të gjelbër velour garash dhe një mbathje pambuku gingham me një jakë polka të kuqe dhe të bardhë. I përshtatshëm per të sapolindurit.

2,700 L

7 stok

Elefanti, kukull me kokë katrore në gëzofin gri me triko shahu dhe veshë veluri të kuq. Ai vesh një majë të gjelbër velour garash dhe një mbathje pambuku gingham me një jakë polka të kuqe dhe të bardhë. I përshtatshëm per të sapolindurit.

SKU: 3575676610053 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close