Flamingo

Moulin Roty
Availability:

4 stok


Flamingo | Janë të lehta për tu parë falë pamjes së tyre plot ngjyra. Violeta ka veshur një tyl me shkëlqim dhe fustan lureksi dhe është e lehtë për tu kapur me këmbët e saj të gjata. Ajo do ta shoqërojë fëmijën tuaj kudo. Kjo lodër do të zbukurojë dhomën e vogëlushit tuaj dhe do të kënaqë fëmijët e të gjitha moshave!

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 54 cm
  • Në pambuk dhe poliester
  • Lahet në 30 gradë në proçes delikat
  • Mosha +1 vjeç

7,200 L

4 stok

Flamingo | Janë të lehta për tu parë falë pamjes së tyre plot ngjyra. Violeta ka veshur një tyl me shkëlqim dhe fustan lureksi dhe është e lehtë për tu kapur me këmbët e saj të gjata. Ajo do ta shoqërojë fëmijën tuaj kudo. Kjo lodër do të zbukurojë dhomën e vogëlushit tuaj dhe do të kënaqë fëmijët e të gjitha moshave!

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 54 cm
  • Në pambuk dhe poliester
  • Lahet në 30 gradë në proçes delikat
  • Mosha +1 vjeç
SKU: 3575676427521 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close