, , ,

Fustan klasik

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Fustan per vajza nga 3 deri në 12 vjeç me vija me ngjyra të kombinuara bardhë dhe rozë. Fustan klasik i Petit Bateu.

Karakteristikat:

  • Mosha: 3-12 vjeç
  • Materiali: 100% pambuk

4,700 L5,500 L

Pastroje zgjedhjen

SHPORTA NË BEE

close