,

Fustan me mëngë të gjata për vajza 18 muajshe

Availability:

1 stok


Fustan me mëngë të gjata për vajza 18 muajshe, fustan me mëngë të gjata dhe me dizanj me flutura shumëngjyrëshe.

Karakteristikat:

  • 100% pambuk
  • Mosha 18 muajsh
  • Përmasa: 81 cm

6,700 L

1 stok

SHPORTA NË BEE

close