,

Fustan me mëngë të gjata për vajza 36 muajshe

Availability:

2 stok


Fustan me mëngë të gjata për vajza 36 muajshe, fustan me mëngë të gjata dhe me dizanj me flutura shumëngjyrëshe.

Karakteristikat:

  • 100% pambuk
  • Mosha 36 muajsh
  • Përmasa: 95 cm

6,700 L

2 stok

SHPORTA NË BEE

close