,

Fustan me printe për vajza 18 muajshe

Availability:

4 stok


Fustan me printe për vajza 18 muajshe, fustan nga poplin me mëngë të rrudhura, susta në anën e pasme dhe me printe shumëngjyrësh

Karakteristikat:

  • 100% pambuk
  • Mosha 18 muajsh
  • Përmasa: 81 cm

6,000 L

4 stok

SHPORTA NË BEE

close