,

Fustan për vajza 18 muaj

Availability:

3 stok


Fustan për vajza 18 muaj, veshja elegante e vajzave për vogëlushet tuaja dhe ideale për raste te veçanta. Fustan me mëngë të shkurtra zbukuruar me një lule pëlhure.

Karakteristikat:

  • 100% pambuk
  • Mosha 18 muajsh
  • Përmasa: 81 cm

7,300 L

3 stok

SHPORTA NË BEE

close