,

Fustan për vajza 24 muajsh

Availability:

3 stok


Fustan për vajza 24 muajsh, veshja elegante e vajzave për vogëlushet tuaja dhe ideale për raste te veçanta. Fustan me mëngë të shkurtra zbukuruar me një lule pëlhure.

Karakteristikat:

  • 100% pambuk
  • Mosha 24 muajsh
  • Përmasa: 86 cm

7,300 L

3 stok

SHPORTA NË BEE

close