,

Fustan për vajza

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Fustan për vajza nga 3 deri në 10 vjeç, fustan me mëngë të gjata dhe printe shumëngjyrëshe.

Karakteristikat:

  • Materiali: 100% pambuk
  • Mosha: 3/4/5/6/8/10 vjeç

6,600 L

Pastroje zgjedhjen
Mosha

10 vjeç, 3 vjeç, 4 vjeç, 5 vjeç, 6 vjeç, 8 vjeç

Marka

Materiali

Pambuk

SHPORTA NË BEE

close