,

Fustan për vajza 36 muajshe

Petit Bateau
Availability:

3 stok


Fustan për vajza 36 muajshe, veshje elegante e vajzave për bebe dhe për më tepër ideale për raste të veçanta. Fustan me mëngë të shkurtra zbukuruar me një lule pëlhure.

Karakteristikat:

  • 100% pambuk
  • Mosha 36 muajshe
  • Përmasa 95 cm
  • Ngjyra rozë

7,300 L

3 stok

SHPORTA NË BEE

close