, , ,

Fustan për vajza nga 6 deri në 24 muajsh

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Fustan për vajza nga 6 deri në 24 muajsh. Fustan me thurje dhe me rrudha në bel dhe mëngë.

Karakteristikat:

  • 100% pambuk.
  • Mosha 6-24 muajsh

4,700 L5,500 L

Pastroje zgjedhjen
Marka

Masa

67 cm, 74 cm, 81 cm, 86 cm

Mosha

12 muajsh, 18 muajsh, 24 muajsh, 6 muajsh

SHPORTA NË BEE

close