Sold out!
,

Fustan për vajza 6 muajshe

Petit Bateau
Availability:

S’ka stok


Fustan për vajza 6 muajshe, veshje elegante e vajzave për bebe dhe për më tepër ideale për raste të veçanta. Fustan me mëngë të shkurtra zbukuruar me një lule pëlhure.

Karakteristikat:

  • 100% pambuk
  • Mosha 6 muajshe
  • Përmasa 67 cm
  • Ngjyra rozë

7,300 L

Sold out!

SHPORTA NË BEE

close