, ,

Triko me mëngë të gjata

The bonnie mob
Availability:

1 stok


Triko me mëngë të gjata e bërë 100% prej pambuku 

Fëmijët do duken shumë bukur me këtë triko me mëngë të gjata, e cila ofron ngrohtësi dhe super butësi falë materialit përbërës prej pambuku organik dhe kashmirit. Është po aq e butë si nga jashtë dhe nga pjesa e brendshme, mjafton ta prekni dhe do ta ndjeni butësinë dhe ngrohtësinë që ofron. Mund të kombinohet në mënyrë të përkryer me tuta, kapuçë dhe Hoodie për një veshje të rehatshme për fëmijët tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulta.  Dizajni shumëngjyrësh i kozmosit do të adhurohet nga fëmijët. Gjithashtu përbërja prej pambuku organik nuk irriton lëkurën e fëmijëve, edhe ato më delikatet.

Karakteristikat:

  • 100% prej pambuku
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Pambuku  është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
  • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike:

  • Materiali: Pambuk organik

5,700 L

Pastroje zgjedhjen

Triko me mëngë të gjata e bërë 100% prej pambuku 

Fëmijët do duken shumë bukur me këtë triko me mëngë të gjata, e cila ofron ngrohtësi dhe super butësi falë materialit përbërës prej pambuku organik dhe kashmirit. Është po aq e butë si nga jashtë dhe nga pjesa e brendshme, mjafton ta prekni dhe do ta ndjeni butësinë dhe ngrohtësinë që ofron. Mund të kombinohet në mënyrë të përkryer me tuta, kapuçë dhe Hoodie për një veshje të rehatshme për fëmijët tuaj, pa pasur merakun e temperaturave të ulta.  Dizajni shumëngjyrësh i kozmosit do të adhurohet nga fëmijët. Gjithashtu përbërja prej pambuku organik nuk irriton lëkurën e fëmijëve, edhe ato më delikatet.

Karakteristikat:

  • 100% prej pambuku
  • Materiali përbërës lejon ajrosjen duke parandaluar mbinxehjen ose djersitjen
  • Pambuku  është i shkëlqyeshëm për lëkurën delikate
  • Mund të lahet me makinë larëse në 30 gradë dhe nuk duhet të hekuroset. Lëreni në proces tharje natyrale

Të dhëna teknike:

  • Materiali: Pambuk organik
Marka

Certifikime

Certifikuar nga GOTS

Materiali

100%  Pambuk Organik

Mosha

2-3 vjeç, 3- 4 vjeç, 4-5 vjeç

Ngjyra

Blu

SHPORTA NË BEE

close