Sold out!

Gushore- Classic Burby Bibs (2 copë)

Aden+Anais
Availability:

S’ka stok


Gushore me luanë të lezetshëm dhe modele grafike shumëngjyrëshe i mbajnë vogëlushët në një humor të mirë, edhe kur ushqehen, pavarësisht nëse ushqehen me gji ose me ushqime për bebe.  Aden + Anais ka dizenjuar një koleksion të bukur të gushoreve, të cilat kombinojnë cilësi të lartë 100% të pambukut të muslinit. Janë më të buta dhe më të lehta në larje.

Karakteristikat:

  • Seti përmban dy gushore me modele të ndryshme
  • Janë me cilësi të lartë
  • Janë shumë të buta

Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk
  • Lajini në 40 ° C

 

3,400 L

Sold out!

Gushore me luanë të lezetshëm dhe modele grafike shumëngjyrëshe i mbajnë vogëlushët në një humor të mirë, edhe kur ushqehen, pavarësisht nëse ushqehen me gji ose me ushqime për bebe.  Aden + Anais ka dizenjuar një koleksion të bukur të gushoreve, të cilat kombinojnë cilësi të lartë 100% të pambukut të muslinit. Janë më të buta dhe më të lehta në larje.

Karakteristikat:

  • Seti përmban dy gushore me modele të ndryshme
  • Janë me cilësi të lartë
  • Janë shumë të buta

Të dhënat teknike:

  • Materiali: 100% pambuk
  • Lajini në 40 ° C

 

Marka

SHPORTA NË BEE

close