, ,

Gushore Les Papum

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Gushore me mëngë të gjata, me material shumë të butë dhe me dizajnin e adhurueshëm të elefantit të vogël nga Les Papum. Është perfekte për ushqimin e vogëlushëve dhe do ti mbajë rrobat e tyre të pastra pas çdo vakti. Gjithashtu është shumë praktike dhe hiqet/vishet me lehtësi.

Karakteristikat:

 • Mund të personalizohet me emrin e vogëlushit tuaj
 • Do ti mbajë rrobat e pastra gjatë vakteve
 • Tejet praktike për tu veshur dhe hequr
 • Dizajn i adhurueshëm me foshnjen elefant nga “Les Papum”

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 32 x 38 cm.
 • Materialet: Pambuk dhe poliestër
 • Larje delikate në 30 gradë, pa tharëse
 • Mosha: +0 muajsh

3,500 L

1 stok

Gushore me mëngë të gjata, me material shumë të butë dhe me dizajnin e adhurueshëm të elefantit të vogël nga Les Papum. Është perfekte për ushqimin e vogëlushëve dhe do ti mbajë rrobat e tyre të pastra pas çdo vakti. Gjithashtu është shumë praktike dhe hiqet/vishet me lehtësi.

Karakteristikat:

 • Mund të personalizohet me emrin e vogëlushit tuaj
 • Do ti mbajë rrobat e pastra gjatë vakteve
 • Tejet praktike për tu veshur dhe hequr
 • Dizajn i adhurueshëm me foshnjen elefant nga “Les Papum”

Të dhënat teknike:

 • Përmasat: 32 x 38 cm.
 • Materialet: Pambuk dhe poliestër
 • Larje delikate në 30 gradë, pa tharëse
 • Mosha: +0 muajsh
SKU: 3575676582688 Kategori: , , Etiketë:
Marka

Mosha

+0 muajsh

SHPORTA NË BEE

close