Hipopotami

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Hipopotami | Lodra e Hipopotamit, e gjitha prej kadifeje, me një bark prej kadifeje të butë, peshq koralesh të shtypura pambuku dhe bluzë blu me shirita kobalt. Veçanërisht i lehtë për tu kapur dhe përfshin një lak për të bashkangjitur një biberon dhe një unazë dhëmbësh. Dhuratë ideale për fëmijët e sapolindur.

5,500 L

1 stok

Hipopotami | Lodra e Hipopotamit, e gjitha prej kadifeje, me një bark prej kadifeje të butë, peshq koralesh të shtypura pambuku dhe bluzë blu me shirita kobalt. Veçanërisht i lehtë për tu kapur dhe përfshin një lak për të bashkangjitur një biberon dhe një unazë dhëmbësh. Dhuratë ideale për fëmijët e sapolindur.

SKU: 3575676580158 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close