, , ,

Kanatjere për vajza set-3 copë nga 3 deri në 10 vjeç

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Kanatjere për vajza set-3 copë për moshën nga 3 deri në 10 vjeç. Seti me 3 kanatjere me rripa të thurur. Hark i vogël dhe prerje piktori. Seti vjen në një kuti shumëngjyrësh. Produkt i çertifikuar me Standardin 100 nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën.

Karakteristikat:

  • 100% pambuk
  • Mosha 3-10 vjeç

5,200 L

Pastroje zgjedhjen
Marka

Mosha

10 vjeç, 3 vjeç, 4 vjeç, 5 vjeç

SHPORTA NË BEE

close