,

Kapuç- I’m a boy

BamBam
Availability:

5 stok


Kapuç- I’m a boy për fëmijë i markës BamBam. Kapuç elegant me një mbishkrim mbi të dhe është ideal për muajt e parë të vogëlushëve tuaj! Kapuçi është bërë prej materiali me cilësi të lartë që ofron butësi dhe rehati.

Karakteristikat:

 • Me mbishkrimin “I’m a boy”
 • Kapuçi ofron butësi dhe rehati për vogëlushët
 • Mban ngrohtësi gjatë lëvizjeve
 • Materiali prej pambuku cilësor

Të dhënat teknike:

 • Perimetri i kokës: 13 cm
 • Lahet në 30 °
 • Mosha: 0-3 muajsh

1,800 L

5 stok

Kapuç- I’m a boy për fëmijë i markës BamBam. Kapuç elegant me një mbishkrim mbi të dhe është ideal për muajt e parë të vogëlushëve tuaj! Kapuçi është bërë prej materiali me cilësi të lartë që ofron butësi dhe rehati.

Karakteristikat:

 • Me mbishkrimin “I’m a boy”
 • Kapuçi ofron butësi dhe rehati për vogëlushët
 • Mban ngrohtësi gjatë lëvizjeve
 • Materiali prej pambuku cilësor

Të dhënat teknike:

 • Perimetri i kokës: 13 cm
 • Lahet në 30 °
 • Mosha: 0-3 muajsh
SKU: 8711811042289 Kategori: , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

Ngjyra

E bardhë

Mosha

0- 3 muajsh

Gjinia

Meshkuj

SHPORTA NË BEE

close