Sold out!
,

Kukulla Annie

Melissa & Doug
Availability:

S’ka stok


Kukulla Annie | Të vegjlit tuaj do ta pëlqejnë përkëdheljen dhe përkujdesjen për këtë kukull të lezetshme për fëmijë! Annie ka sy blu të hapur, mund të “pijë” nga shishja e saj dhe mund të ulet në karrigen e saj të vogël. Ajo gjithashtu vjen me një biberon dhe një pelenë ngjyrë rozë.

4,500 L

Sold out!

SHPORTA NË BEE

close