Sold out!
,

Kukulla Balerinë

Moulin Roty
Availability:

S’ka stok


Kukulla Balerinë | Zana e magjepsur nga koleksioni i etait une fois është një balerinë e këndshme dhe e shkëlqyer. Ajo është e veshur me një fustan pambuku me pluhur rozë me një mbulesë tulle me shkëlqim, që përputhet me krahë zanash të pëlhurës. Me një palë rozë këpucë baleti me fjongo sateni dhe përputhet me hark neto prej ari në flokët e saj. Karakteristikat e saj të fytyrës janë të qëndisura dhe veshja e saj është e heqshme.

Karakteristikat:

  • Madhësia: 44cm
  • Udhëzim: Larja në cikël delikate

8,700 L

Sold out!

Kukulla Balerinë | Zana e magjepsur nga koleksioni i etait une fois është një balerinë e këndshme dhe e shkëlqyer. Ajo është e veshur me një fustan pambuku me pluhur rozë me një mbulesë tulle me shkëlqim, që përputhet me krahë zanash të pëlhurës. Me një palë rozë këpucë baleti me fjongo sateni dhe përputhet me hark neto prej ari në flokët e saj. Karakteristikat e saj të fytyrës janë të qëndisura dhe veshja e saj është e heqshme.

Karakteristikat:

  • Madhësia: 44cm
  • Udhëzim: Larja në cikël delikate
SKU: 3575677112082 Kategori: , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close