Kukulla brune

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Kukulla brune ka veshur një fustan tunikë me lule me jakë kimono, dollakë me shirita blu, këpucë rozë dhe një shami të kuqe. Fëmija juaj do të ketë flokë argëtues duke stiluar flokët e saj të gjatë. Kjo mike e re do të mbajë sekretet e fëmijës tuaj dhe së bashku ata do të jetojnë aventura të shkëlqyera! Të luash sikur inkurajon imagjinatën e vogël dhe aftësitë shoqërore. Vjen në një kuti të bukur dhurate.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 18x9x31 cm
  • Materialet: pambuk, poliester, elastan, poliamid
  • Mosha +3 vjeç

8,400 L

1 stok

Kukulla brune ka veshur një fustan tunikë me lule me jakë kimono, dollakë me shirita blu, këpucë rozë dhe një shami të kuqe. Fëmija juaj do të ketë flokë argëtues duke stiluar flokët e saj të gjatë. Kjo mike e re  do të mbajë sekretet e fëmijës tuaj dhe së bashku ata do të jetojnë aventura të shkëlqyera! Të luash sikur inkurajon imagjinatën e vogël dhe aftësitë shoqërore. Vjen në një kuti të bukur dhurate.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 18x9x31 cm
  • Materialet: pambuk, poliester, elastan, poliamid
  • Mosha +3 vjeç
SKU: 3575676700549 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close