,

Loja me role- Tavolina e veshjes Flora

Djeco
Availability:

8 stok


Tavolina e veshjes Flora, e bërë prej druri, është e përsosur për lojën me role për fëmijët e moshës nga +4 vjeç, të cilët duan të jenë si nëna ose si princeshat. Përmban thuajse të gjithë aksesorët duke filluar nga furça, manikyri, buzëkuqi, byzylykët, një unazë, 2 lidhëse flokësh e shumë aksesorë të tjerë. Mund të përshtatet lehtësisht dhe madje do ishte një dekoruese e bukur e dhomës së vajzave.

Fëmijët, vajzat, do argëtohen pamasë duke rregulluar flokët, të grimohen para pasqyrës dhe të vendosin të gjithë bizhutë që mbahen në 2  sirtarët e poshtëm. Një lojë imituese që i mundëson fëmijëve të argëtohen si të rriturit!

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese me role
 • Përmban aksesorët e nevojshëm për grimin, rregullimin e flokëve dhe bizhuteritë
 • Fëmijët, vajzat, do të imitojnë të rritur
 • E përshtatshme për moshën nga +4 vjeç

Të dhëna teknike: 

 • Përmasat e tavolinës së tualetit: 41 x 28.8 x 18.6 cm
 • Materiali: Dru dhe Plastikë

6,900 L

8 stok

Tavolina e veshjes Flora, e bërë prej druri, është e përsosur për lojën me role për fëmijët e moshës nga +4 vjeç, të cilët duan të jenë si nëna ose si princeshat. Përmban thuajse të gjithë aksesorët duke filluar nga furça, manikyri, buzëkuqi, byzylykët, një unazë, 2 lidhëse flokësh e shumë aksesorë të tjerë. Mund të përshtatet lehtësisht dhe madje do ishte një dekoruese e bukur e dhomës së vajzave.

Fëmijët, vajzat, do argëtohen pamasë duke rregulluar flokët, të grimohen para pasqyrës dhe të vendosin të gjithë bizhutë që mbahen në 2  sirtarët e poshtëm. Një lojë imituese që i mundëson fëmijëve të argëtohen si të rriturit!

Karakteristikat:

 • Lojë argëtuese me role
 • Përmban aksesorët e nevojshëm për grimin, rregullimin e flokëve dhe bizhuteritë
 • Fëmijët, vajzat, do të imitojnë të rritur
 • E përshtatshme për moshën nga +4 vjeç

Të dhëna teknike: 

 • Përmasat e tavolinës së tualetit: 41 x 28.8 x 18.6 cm
 • Materiali: Dru dhe Plastikë
SKU: 3070900065536 Kategori: , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

Gjinia

Femra

Mosha

+4 vjeç

SHPORTA NË BEE

close