Lojë me letra

Moulin Roty
Availability:

20 stok


Lojë me letra përfshin 9 familje me 4 personazhe: Lisette, Akili, qen Loulou dhe macja Maou janë në radhë Piratët, zjarrfikësit, Super Heroes, Indianët, Policët, Magjistarët, Kaubojët dhe Kalorësit. Kjo lojë stimulon kujtesën dhe vëzhgimin e fëmijës.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 11,5 x 8 cm.
  • Materiali në karton.
  • Mosha +3 vjeç.

2,100 L

20 stok

SHPORTA NË BEE

close