Mace elegante

Moulin Roty
Availability:

6 stok


Mace elegante e sjellshme, me stil, me një kapelë në kokë dhe e veshur me një këmishë me njolla rozë. Gjithashtu me një kravatë, pantallona tweed me kravatë dhe çizme kadifeje koralesh nën pelerinën e saj. E përshtatshme për moshën +6 muajsh.

7,700 L

6 stok

Mace elegante e sjellshme, me stil, me një kapelë në kokë dhe e veshur me një këmishë me njolla rozë. Gjithashtu me një kravatë, pantallona tweed me kravatë dhe çizme kadifeje koralesh nën pelerinën e saj. E përshtatshme për moshën +6 muajsh.

SKU: 3575677113225 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close