Mace komfortues

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Mace komfortues që përmban macen Fernand që do të kënaqet me vogëlushin tuaj. Në formë trekëndëshi, ajo është e bërë prej leshi shumë të butë nga njëra anë dhe pëlhurë gri nga ana tjetër. Alphonse ka një këpucë të butë leshi, një kapele dhe dy nyje për foshnjën për të kapur macen. Kjo lodër mund të personalizohet me emrin e fëmijës tuaj. Dhuratë ideale për një të porsalindur.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 27 cm.
  • Materialet: pambuk, poliester, elastan. Udhëzime për kujdesin:
  • Lahet në 30 gradë në cikël delikate.
  • I pershtatshem qe nga lindja.

4,700 L

1 stok

Mace komfortues që përmban macen Fernand  që do të kënaqet me vogëlushin tuaj. Në formë trekëndëshi, ajo është e bërë prej leshi shumë të butë nga njëra anë dhe pëlhurë gri nga ana tjetër. Alphonse ka një këpucë të butë leshi, një kapele dhe dy nyje për foshnjën për të kapur macen.  Kjo lodër  mund të personalizohet me emrin e fëmijës tuaj. Dhuratë ideale për një të porsalindur.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 27 cm.
  • Materialet: pambuk, poliester, elastan. Udhëzime për kujdesin:
  • Lahet në 30 gradë në cikël delikate.
  • I pershtatshem qe nga lindja.
SKU: 3575676660171 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close