Macja Lulu

Moulin Roty
Availability:

1 stok


Macja Lulu nga koleksioni Mustaches shndërrohet në një zile për të mahnitur vogëlushen tuaj! Fytyra e saj është bërë prej kadifeje të verdhë dhe lesh të butë. Kjo lodër shqisore sigurisht që do të ngjall interesin e foshnjës; forma e saj e unazës është e lehtë për duar të vogla. Ajo ka një zile për të argëtuar fëmijën tuaj. Mund të futet lehtësisht në një çantë dhe të shoqërojë fëmijën kudo që shkon.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 14 cm.
  • Materialet: pambuk, poliester, elastan, metal.
  • Udhëzime : Lahet në 30 gradë në cikël delikate.
  • I pershtatshem qe nga lindja.

3,400 L

1 stok

Macja Lulu nga koleksioni Mustaches shndërrohet në një zile për të mahnitur vogëlushen tuaj! Fytyra e saj  është bërë prej kadifeje të verdhë dhe lesh të butë. Kjo lodër shqisore sigurisht që do të ngjall interesin e foshnjës; forma e saj e unazës është e lehtë për duar të vogla. Ajo ka një zile për të argëtuar fëmijën tuaj. Mund të futet lehtësisht në një çantë dhe të shoqërojë fëmijën kudo që shkon.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 14 cm.
  • Materialet: pambuk, poliester, elastan, metal.
  • Udhëzime : Lahet në 30 gradë në cikël delikate.
  • I pershtatshem qe nga lindja.

 

Marka

SHPORTA NË BEE

close