Sold out!
,

Macja shëtitëse

Moulin Roty
Availability:

S’ka stok


Macja shëtitëse | Ky udhëtim i bukur prej druri përfaqëson Fernand nga grupi i famshëm i maceve muzikore Les Mustaches. Kjo mace gri ka 4 rrota të heshtura dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort. Vogëlushët tuaj do të jenë të kënaqur të shëtisin nëpër shtëpi duke shtyrë në këmbë. Kjo do të forcojë zhvillimin dhe koordinimin e tij fizik dhe do ta ndihmojë atë të mësojë të ecë. Ky udhëtim do të jetë një dhuratë e bukur për një ditëlindje të parë.

Tani është e mundur të personalizoni këtë produkt me një afishe që përmban emrin e fëmijës tuaj! E aplikuar me dorë, letër me shkronjë, kjo ngjitje do të ketë një efekt të mahnitshëm për prindërit dhe do ta bëjë këtë dhuratë unike.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 45 x 40 x 45 cm.
  • Materiali: dru.
  • Mosha +1 vjeç.

Mosha 1+ vjeç.

17,700 L

Sold out!

Macja shëtitëse | Ky udhëtim i bukur prej druri përfaqëson Fernand nga grupi i famshëm i maceve muzikore Les Mustaches. Kjo mace gri ka 4 rrota të heshtura dhe dy doreza të mëdha për tu mbajtur fort. Vogëlushët tuaj do të jenë të kënaqur të shëtisin nëpër shtëpi duke shtyrë në këmbë. Kjo do të forcojë zhvillimin dhe koordinimin e tij fizik dhe do ta ndihmojë atë të mësojë të ecë. Ky udhëtim do të jetë një dhuratë e bukur për një ditëlindje të parë.

Tani është e mundur të personalizoni këtë produkt me një afishe që përmban emrin e fëmijës tuaj! E aplikuar me dorë, letër me shkronjë, kjo ngjitje do të ketë një efekt të mahnitshëm për prindërit dhe do ta bëjë këtë dhuratë unike.

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 45 x 40 x 45 cm.
  • Materiali: dru.
  • Mosha +1 vjeç.

 

SKU: 3575676667415 Kategori: , Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close