Sold out!
,

Maçoku Alfons

Moulin Roty
Availability:

S’ka stok


Maçoku Alfons | Kjo lodër prej pellushi 39 cm përmban Alfonsin e veshur me një veshje me shirita, një kapele të lartë të mustardës së verdhë dhe një hark. Ky maçok prej kadifeje është i lehtë për t’u kapur nga gjymtyrët e tij; do të jetë shoqëruesi i përsosur për të luajtur dhe përkëdhelur!

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 39 cm.
  • Materialet: pambuk, poliester, elastan, poliamid.
  • Udhëzime për kujdesin: Lajeni në 30 gradë në cikël delikate.
  • I pershtatshem qe nga lindja.

6,200 L

Sold out!

Maçoku Alfons | Kjo lodër prej pellushi 39 cm përmban Alfonsin e veshur me një veshje me shirita, një kapele të lartë të mustardës së verdhë dhe një hark. Ky maçok prej kadifeje është i lehtë për t’u kapur nga gjymtyrët e tij; do të jetë shoqëruesi i përsosur për të luajtur dhe përkëdhelur!

Karakteristikat:

  • Dimensionet: 39 cm.
  • Materialet: pambuk, poliester, elastan, poliamid.
  • Udhëzime për kujdesin: Lajeni në 30 gradë në cikël delikate.
  • I pershtatshem qe nga lindja.

 

Marka

SHPORTA NË BEE

close