Maskë dhelpre

Moulin Roty
Availability:

2 stok


Maska dhelpre e qëndisur dhe e shtypur. Me një bazë velur të lehta e kuqe. Maskë totale për t’u përdorur si një lodër ose për dekorim. Mosha e përshtatshme +18 muajsh.

2,100 L

2 stok

Maska dhelpre e qëndisur dhe e shtypur. Me një bazë velur të lehta e kuqe. Maskë totale për t’u përdorur si një lodër ose për dekorim. Mosha e përshtatshme +18 muajsh.

SKU: 3575677130024 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close