, , ,

Mbathje për djem Set- 5 copë nga 2 deri në 12 vjeç

Petit Bateau
Availability:

1 stok


Mbathje për djem Set- 5 copë për moshën 2 deri 12 vjeç. Pako me 5 palë mbathje.Rrip i belit elastik.Shumë dekorative me ndërthurjen e saj të ngjyrave të kundërta. Seti vjen në një kuti mjaft shumëngjyrëshe.

Produkt i çertifikuar me Standardin 100 nga etiketa Oeko-Tex, duke garantuar që është i butë për lëkurën. Ky produkt ka etiketën Oeko-Tex Standard 100%. Kjo etiketë tejkalon standardet kombëtare dhe ndërkombëtare duke kryer kontrolle të rregullta për të garantuar sigurinë e secilës pjesë të veshjes (vetë fibra, ngjyrat dhe dekorimi, si dhe butonat, mbërthecat dhe zinxhirët). Petit Bateau është gjithmonë në anën e brezave të ardhshëm!

Karakteristikat:

  • Petit Bateau garanton që produktet e tij janë plotësisht të sigurta
  • 100% pambuk
  • Mosha 2-12 vjeç

6,600 L

Pastroje zgjedhjen
Marka

Mosha

10 vjeç, 12 vjeç, 2 vjeç, 3 vjeç, 4 vjeç, 5 vjeç, 6 vjeç, 8 vjeç

SHPORTA NË BEE

close