Mbështjellës për këmbët Stokke® Xplory® X

Stokke
Availability:

2 stok


Mbështjellës për këmbët Stokke® Xplory® X është zgjedhja juaj ideale pavarësisht motit jashtë, sepse ajo i mban vogëlushët ngrohtë, komod dhe mund të lëvizin lehtësisht. Vogëlushi juaj do ti adhurojë shëtitjet në mot të të freskët falë  përbërjes me push të butë.

Hapja  e përparme e rregullueshme, ndihmon në rregullimin e temperaturës, kështu që vogëlushi juaj do të jetë gjithmonë komod. Madje vetia e papërshkueshme nga uji apo elementët e tjerë atmosferik e bën tejet të vyer.

Karakteristikat:

 • Mban ngrohtë
 • Ofron komoditet dhe lirshmëri lëvizjeje
 • Hapje e rregullueshme nga ana e përparme
 • Pëlhura është e papërshkueshme nga uji

Të dhëna teknike:

 • Madhësia 91 x 46 x 8 cm
 • Pesha  0.92 kg

19,700 L

Pastroje zgjedhjen

Mbështjellës për këmbët Stokke® Xplory® X është zgjedhja juaj ideale pavarësisht motit jashtë, sepse ajo i mban vogëlushët ngrohtë, komod dhe mund të lëvizin lehtësisht. Vogëlushi juaj do ti adhurojë shëtitjet në mot të të freskët falë  përbërjes me push të butë.

Hapja  e përparme e rregullueshme, ndihmon në rregullimin e temperaturës, kështu që vogëlushi juaj do të jetë gjithmonë komod. Madje vetia e papërshkueshme nga uji apo elementët e tjerë atmosferik e bën tejet të vyer.

Karakteristikat:

 • Mban ngrohtë
 • Ofron komoditet dhe lirshmëri lëvizjeje
 • Hapje e rregullueshme nga ana e përparme
 • Pëlhura është e papërshkueshme nga uji

Të dhëna teknike:

 • Madhësia 91 x 46 x 8 cm
 • Pesha  0.92 kg

 

SKU: 7040355750017 Kategori: Etiketë:
Marka

Ngjyra

E zezë

Masa

91 x 46 x 8

Pesha

0.92 kg

SHPORTA NË BEE

close