Miu Dou-Dou

Moulin Roty
Availability:

2 stok


Aksesor origjinal dhe shumëngjyrësh i pëlhurës perfekte për bebin tuaj.

Një pelushë madhështore në formë miu … super e butë!

Një dhuratë e përsosur për lindje: plot ëmbëlsi!

Mbajeni larg zjarrit.

Mosha: 0 muaj +

Lajeni në 30 gradë, proçes delikat.

Mosha 1+ vjeç.

5,100 L

2 stok

Aksesor origjinal dhe shumëngjyrësh i pëlhurës perfekte për bebin tuaj.

Një pelushë madhështore në formë miu … super e butë!

Një dhuratë e përsosur për lindje: plot ëmbëlsi!

Mbajeni larg zjarrit.

Mosha: 0 muaj +

SKU: 3575676650189 Kategori: Etiketë:
Marka

SHPORTA NË BEE

close