Miushe pellushi

Moulin Roty
Availability:

3 stok


Miushe pellushi |Miu i vogël i quajtur Mimi, me kapelën e magjistarit i veshur me një fustan rozë bakri, me mëngë puff dhe çizme kadifeje koralesh. I përshtatshëm per moshën +12 muajsh.

2,700 L

3 stok

Miushe pellushi |Miu i vogël i quajtur Mimi, me kapelën e magjistarit  i veshur me një fustan rozë bakri, me mëngë puff dhe çizme kadifeje koralesh. I përshtatshëm per moshën +12 muajsh.

SKU: 3575677113188 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close