Miushe pellushi

Moulin Roty
Availability:

4 stok


Miushe pellushi | Mi i vogël i quajtur Lala me një hark në flokët e saj dhe e veshur me një tunikë lulesh me një jakë tyl dhe çizme të vogla fanellash. E përshtatshme per moshën +12 muajsh.

2,700 L

4 stok

Miushe pellushi | Mi i vogël i quajtur Lala me një hark në flokët e saj dhe e veshur me një tunikë lulesh me një jakë tyl dhe çizme të vogla fanellash. E përshtatshme per moshën +12 muajsh.

 

SKU: 3575677113171 Kategori: Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Marka

SHPORTA NË BEE

close